Pushimet e nxehta të Dua Lipës me të dashurin në Turqi

Pas përfundimit të festivalit të shumë përfolur “Sunny Hill”, Dua Lipa po shfrytëzon kohën e pushimeve në Turqi bashkë me të dashurin e saj.

Parregullësitë rreth organizimit të festivalit në fjalë, bën bujë mediale dhe po vazhdojnë të komentohen akoma, por Duas nuk i bëhet vonë.

Me foto mjaft të nxehta direkt nga Turqia, Dua ka publikuar imazhe me të dashurin i cili po i vihet pas në çdo ngjarje të dashurës së tij.

Çifti në fjalë, u lidhën kohë më parë, por lidhjen e tyre e përfunduan pas pak kohësh.

E tani rikthimi i dyshes së bashku, duket se po shkon mjaft mirë.

Aktorja e famshme që nuk ka rrjete sociale – kjo është arsyeja
Aktorja e famshme që nuk ka rrjete sociale – kjo është arsyeja
Aktorja e famshme që nuk ka rrjete sociale – kjo është arsyeja
Aktorja e famshme që nuk ka rrjete sociale – kjo është arsyeja

The post Pushimet e nxehta të Dua Lipës me të dashurin në Turqi appeared first on INSAJDERI.Behu pjese e LAJME.mk , kliko LIKE fanpage ne facebook me posht!
Nga LAJME.mk August 19, 2018 4:16 am ne ShowBiz. ne link https://lajme.mk/?p=141452
Nese ky postim qe eshte bere ne faqen Lajme.mk prek privatesin e dikujt ose eshte lajm abuzues ju lutem na shkruani ne email [email protected] lajme.mk ose ne fanpage facebook ose ContactUs, dergo linkun e mesiper qe te fshihet. Nuk mbajme pergjithesi per ndonje lajm qe eshte postuar qe eshte publik ne gjithe mediat. Ju faleminderit

One comment

  1. Like!! Really appreciate you sharing this blog post.Really thank you! Keep writing.