http://www.insajderi.com/lajme/feed/

Vdes 62-vjeçari, që u aksidentua më 10 gusht në Prizren

Policia e rajonale e Prizrenit ka njoftuar se sot vdekur një person, i cili ishte aksidentuar 10 gusht në Lagjen “Bajram Curri”.

Viktima ishte 62 vjear, dhe ishte aksidentuar teksa ishte duke lëvizur me motoçikletën e tij.

“Sot, policia në Prizren është informuar se ka ndërruar jetë një motoçiklist i vitlindjes 1956 i cili kishte pësuar në një aksident të datës 10 gusht që pati ndodhur në Lagjen “Bajram Curri”. Viktima kishte pësuar plagë serioze për të cilat po trajtohej në QKUK”, thuhet në njoftim.

Sipas policisë, me urdhër të Prokurorit, trupi i pa jetë dërgohet për autopsi.

The post Vdes 62-vjeçari, që u aksidentua më 10 gusht në Prizren appeared first on INSAJDERI.Behu pjese e LAJME.mk , kliko LIKE fanpage ne facebook me posht!
Nga LAJME.mk August 19, 2018 4:12 am ne Lajme. ne link https://lajme.mk/?p=141415
Nese ky postim qe eshte bere ne faqen Lajme.mk prek privatesin e dikujt ose eshte lajm abuzues ju lutem na shkruani ne email [email protected] lajme.mk ose ne fanpage facebook ose ContactUs, dergo linkun e mesiper qe te fshihet. Nuk mbajme pergjithesi per ndonje lajm qe eshte postuar qe eshte publik ne gjithe mediat. Ju faleminderit