Arrestohet një 37 vjeçare nga Kosova në Tearcë

Arrestohet një 37 vjeçare nga Kosova në Tearcë

Arrestohet një 37 vjeçare nga Kosova në Tearcë
Arrestohet një 37 vjeçare nga Kosova në Tearcë

Dje rreth orës 03.00, pjesëtarë të policisë nga Sektori për punë të brendshme Tetovë, kanë privuar nga liria 37-vjeçaren A.Sh. shtetase e Kosovës, e cila ka qëndruar në një objekt hotelerik, në fshatin Tearcë të Tetovës, në të cilin është realizuar aksion kontrollues.

Arrestohet një 37 vjeçare nga Kosova në Tearcë
Arrestohet një 37 vjeçare nga Kosova në Tearcë

Shtetasja e Kosovës A.Sh. pas mbajtjes dhe dokumentimit të rastit në Stacionin policorë Tetovë, është dorëzuar në Njësitin për krime ndërkufitare, migracion të huaj dhe riatdhesim Tetovë, për procedurë të mëtutjeshme, prej ku edhe është depërtuar në shtetin e sajë amë.Behu pjese e LAJME.mk , kliko LIKE fanpage ne facebook me posht!
Nga LAJME.mk April 17, 2019 3:57 pm ne Lajme. ne link https://lajme.mk/?p=141592
Nese ky postim qe eshte bere ne faqen Lajme.mk prek privatesin e dikujt ose eshte lajm abuzues ju lutem na shkruani ne email [email protected] lajme.mk ose ne fanpage facebook ose ContactUs, dergo linkun e mesiper qe te fshihet. Nuk mbajme pergjithesi per ndonje lajm qe eshte postuar qe eshte publik ne gjithe mediat. Ju faleminderit