FC Shkupi mysafirë i Pobedës në Koçani

FC Shkupi mysafirë i Pobedës në Koçani

FC Shkupi mysafirë i Pobedës në Koçani
FC Shkupi mysafirë i Pobedës në Koçani

Skuadra e Pobedës vazhdon të ndrrojë stadiumet dhe qytetet, për të zhvillur ndeshjet e Ligës së Parë Futbollistike të Maqedonisë. Të shtunën, Pobeda do të luajë në Koçani, në stadiumin “Nikola Mantov”, aty ku luan skuadra e Osogës. Përballja me FC Shkupin do të zhvillohet në këtë stadium dhe është mjaft i rëndësishëm për skuadrën vendase në garë për mbijetesë. Qyteti i Koçanit është një nga qytetet, ku Pobeda ka zhvilluar sfidat e Ligës së Parë, pasi që më parë ka luajtur në Kërçovë, Ohër dhe Manastir. (Foto: Gol.mk)Behu pjese e LAJME.mk , kliko LIKE fanpage ne facebook me posht!
Nga LAJME.mk April 17, 2019 5:07 pm ne Sport. ne link https://lajme.mk/?p=141762
Nese ky postim qe eshte bere ne faqen Lajme.mk prek privatesin e dikujt ose eshte lajm abuzues ju lutem na shkruani ne email [email protected] lajme.mk ose ne fanpage facebook ose ContactUs, dergo linkun e mesiper qe te fshihet. Nuk mbajme pergjithesi per ndonje lajm qe eshte postuar qe eshte publik ne gjithe mediat. Ju faleminderit