Gruaja e rrah burrin dhe e bën për spital

Gruaja e rrah burrin dhe e bën për spital

Gruaja e rrah burrin dhe e bën për spital
Gruaja e rrah burrin dhe e bën për spital

Në mëngjesin e djeshëm, një grua ka sulmuar fizikisht bashkëshortin e saj.

Në Zveçan, në ora 07:00 të mëngjesit të djeshëm, Policia e Kosovës ka arrestuar një femër, pasi që e njëjta e ka sulmuar fizikisht bashkëshortin e saj, shkruan lajmi.net.

Siç bëhet e ditur në njoftimin e Policisë, deri te sulmi ka ardhur si pasojë e një mosmarrëveshjeje.

Viktima ka pranuar trajtim mjekësor ndërsa e dyshuara me vendim të prokurorit është liruar në procedurë të rregullt.Behu pjese e LAJME.mk , kliko LIKE fanpage ne facebook me posht!
Nga LAJME.mk April 17, 2019 5:17 pm ne Lajme. ne link https://lajme.mk/?p=141782
Nese ky postim qe eshte bere ne faqen Lajme.mk prek privatesin e dikujt ose eshte lajm abuzues ju lutem na shkruani ne email [email protected] lajme.mk ose ne fanpage facebook ose ContactUs, dergo linkun e mesiper qe te fshihet. Nuk mbajme pergjithesi per ndonje lajm qe eshte postuar qe eshte publik ne gjithe mediat. Ju faleminderit