Taravari për Grubin: O derëbardhë, nuk vdes Reka dhe shqiptarët pse do ti (VIDEO)

Taravari për Grubin: O derëbardhë, nuk vdes Reka dhe shqiptarët pse do ti (VIDEO)

Taravari për Grubin: O derëbardhë, nuk vdes Reka dhe shqiptarët pse do ti (VIDEO)
Taravari për Grubin: O derëbardhë, nuk vdes Reka dhe shqiptarët pse do ti (VIDEO)

Sekretari gjeneral i Aleancës për Shqiptarët, Arben Taravari ka komentuar fjalimin e deputetit të BDI-së, Artan Grubit në tubimin e djeshëm në Shkup.

Sipas Taravarit, Grubi e dëshiron vde.kjen e Blerim Rekës duke përdor thirrje tipike mortore në tubim, informon portali “tetova1”.

“Një militant i Pendarovskit publikisht dëshmoi që është aq i dëshpëruar për fatin e kandidatit të tij, sa dëshiron vde.kjen e Blerim Rekës duke përdor thirrje tipike mortore!
O derëbardhë, nuk vd.es Reka dhe shqiptarët pse do ti!

Mos e lejo SDSM-në të të katandisë që të urresh gjakun tënd!
Erdhi puna të zihesh me shqiptarët për të mbrojtur një maqedonas që para disa kohësh ishte zëdhënës i atyre që i donin shqiptarët të vde.kur!”, ka shkruar Taravari. /tetova1

Video:

https://www.facebook.com/arben.taravari/videos_by

 Behu pjese e LAJME.mk , kliko LIKE fanpage ne facebook me posht!
Nga LAJME.mk April 17, 2019 5:24 pm ne Lajme. ne link https://lajme.mk/?p=141791
Nese ky postim qe eshte bere ne faqen Lajme.mk prek privatesin e dikujt ose eshte lajm abuzues ju lutem na shkruani ne email [email protected] lajme.mk ose ne fanpage facebook ose ContactUs, dergo linkun e mesiper qe te fshihet. Nuk mbajme pergjithesi per ndonje lajm qe eshte postuar qe eshte publik ne gjithe mediat. Ju faleminderit