3 milionë euro për Muriqin

3 milionë euro për Muriqin

3 milionë euro për Muriqin
3 milionë euro për Muriqin

Fenerbahçe është e vendosur ta transferojë sulmuesin e rrezikshëm kosovar, të cilin e kërkon edhe Toulouse në Francë
Fenerbahçe është më e vendosur se kurrë për ta transferuar Vedat Muruqin, shkruan Gazeta Express.
Futbollisti kosovar po e shijon sezonin më të mirë në karrierë dhe kjo ka bërë që t’iu bie në sy klubeve të njohura.
Muriqi ka realizuar 15 gola dhe ka dhuruar 7 asistime këtë sezon në 32 ndeshje të zhvilluara.
Dhe, interesimin më serioz për të e ka shfaqur Fenerbahçe, por atë e do edhe Toulouse në Francë.
Sipas mediave turke, gjiganti nga Stambolli është i gatshëm t’i shpenzojë deri në 3 milionë euro për ta transferuar 25 vjeçarin.Behu pjese e LAJME.mk , kliko LIKE fanpage ne facebook me posht!
Nga LAJME.mk May 17, 2019 11:28 am ne Sport. ne link https://lajme.mk/?p=146453
Nese ky postim qe eshte bere ne faqen Lajme.mk prek privatesin e dikujt ose eshte lajm abuzues ju lutem na shkruani ne email [email protected] lajme.mk ose ne fanpage facebook ose ContactUs, dergo linkun e mesiper qe te fshihet. Nuk mbajme pergjithesi per ndonje lajm qe eshte postuar qe eshte publik ne gjithe mediat. Ju faleminderit

Leave a Reply

Your email address will not be published.