Auto Draft

Aksident i rëndë trafiku në rrugën Kërçovë-Ohër, një i vdekur

Aksident i rëndë trafiku në rrugën Kërçovë-Ohër, një i vdekur
Aksident i rëndë trafiku në rrugën Kërçovë-Ohër, një i vdekur

Gjatë ditës së djeshme rreth orës 13:50 në autostradën Ohër-Kërçovë në fshatin Dobrenoec ka ndodhur një aksident i rëndë trafiku mes makinës “Suzuki Maruti” me targa të Kërçovës, të drejtuar nga J.S. (58) nga fshati Lavçani i dhe makinës Volkswagen Passat me targa të Kërçovës, të drejtuar nga J.S. (30) po ashtu nga Kërçova. Shoferi J.S. ka ndërruar jetë në vendngjarje.Behu pjese e LAJME.mk , kliko LIKE fanpage ne facebook me posht!
Nga LAJME.mk May 21, 2019 11:02 am ne Lajme. ne link https://lajme.mk/?p=146567
Nese ky postim qe eshte bere ne faqen Lajme.mk prek privatesin e dikujt ose eshte lajm abuzues ju lutem na shkruani ne email [email protected] lajme.mk ose ne fanpage facebook ose ContactUs, dergo linkun e mesiper qe te fshihet. Nuk mbajme pergjithesi per ndonje lajm qe eshte postuar qe eshte publik ne gjithe mediat. Ju faleminderit

Leave a Reply

Your email address will not be published.