Emily Ratajkowski transparente në tapetin e kuq të Met Gala

Emily Ratajkowski transparente në tapetin e kuq të Met Gala

Emily Ratajkowski transparente në tapetin e kuq të Met Gala
Emily Ratajkowski transparente në tapetin e kuq të Met Gala
Emily Ratajkowski transparente në tapetin e kuq të Met Gala
Emily Ratajkoëski ishte një ndër yjet që sfiloi në tapetin e kuq të Met Gala.
Supermodelja veshi një fustan transparent duke mos lënë vend për imagjinatën.
Emily vuri në pah format e saj trupore të lakmueshme dhe gjoksin e sa bombastik.

27-vjeçarja dukej shumë seksi.

Emily Ratajkowski transparente në tapetin e kuq të Met Gala
Emily Ratajkowski transparente në tapetin e kuq të Met Gala
Emily Ratajkowski transparente në tapetin e kuq të Met Gala
Emily Ratajkowski transparente në tapetin e kuq të Met Gala
Emily Ratajkowski transparente në tapetin e kuq të Met Gala
Emily Ratajkowski transparente në tapetin e kuq të Met Gala
Emily Ratajkowski transparente në tapetin e kuq të Met Gala
Emily Ratajkowski transparente në tapetin e kuq të Met Gala


Behu pjese e LAJME.mk , kliko LIKE fanpage ne facebook me posht!
Nga LAJME.mk May 8, 2019 9:45 am ne ShowBiz. ne link https://lajme.mk/?p=145510
Nese ky postim qe eshte bere ne faqen Lajme.mk prek privatesin e dikujt ose eshte lajm abuzues ju lutem na shkruani ne email [email protected] lajme.mk ose ne fanpage facebook ose ContactUs, dergo linkun e mesiper qe te fshihet. Nuk mbajme pergjithesi per ndonje lajm qe eshte postuar qe eshte publik ne gjithe mediat. Ju faleminderit

Leave a Reply

Your email address will not be published.