Lazio fitoi Kupën e Italisë, aktorja e njohur mban fjalën dhe zhvishet

Lazio fitoi Kupën e Italisë, aktorja e njohur mban fjalën dhe zhvishet

Lazio fitoi Kupën e Italisë, aktorja e njohur mban fjalën dhe zhvishet
Lazio fitoi Kupën e Italisë, aktorja e njohur mban fjalën dhe zhvishet

Skuadra e Lazios fiton Kupën e Italisë për sezonin 2018-2019 gjatë mbrëmjes së djeshme.
Lazio arriti të fitojë përballë Atalantës me rezultatin 2-0.

Në këtë finale ishin përballë dy shqiptarë, portieri Tomas Strakosha për kryeqytetasit dhe mbrojtësi Berat Gjimshiti për bergamaskët.

Lazio fitoi Kupën e Italisë, aktorja e njohur mban fjalën dhe zhvishet
Lazio fitoi Kupën e Italisë, aktorja e njohur mban fjalën dhe zhvishet
Me këtë triumf, Lazio siguroi kualifikimin në fazën e grupeve të Europa League por edhe premtimin e një tifozeje të flaktë e cila tha se do të zhvishej nëse kryeqytetasit do të ngrinin trofeun.Behu pjese e LAJME.mk , kliko LIKE fanpage ne facebook me posht!
Nga LAJME.mk May 17, 2019 11:27 am ne Sport. ne link https://lajme.mk/?p=146448
Nese ky postim qe eshte bere ne faqen Lajme.mk prek privatesin e dikujt ose eshte lajm abuzues ju lutem na shkruani ne email [email protected] lajme.mk ose ne fanpage facebook ose ContactUs, dergo linkun e mesiper qe te fshihet. Nuk mbajme pergjithesi per ndonje lajm qe eshte postuar qe eshte publik ne gjithe mediat. Ju faleminderit

Leave a Reply

Your email address will not be published.