‘Rambo’ takohet me artistin e njohur shqiptarë: Publikojnë fotografi

‘Rambo’ takohet me artistin e njohur shqiptarë: Publikojnë fotografi

‘Rambo’ takohet me artistin e njohur shqiptarë: Publikojnë fotografi
‘Rambo’ takohet me artistin e njohur shqiptarë: Publikojnë fotografi
Tenori i njohur kosovar, Ramë Lahaj, vazhdon të shijojë suksese të shumta në arenën ndërkombëtare. E së fundi ai është parë nën shoqërinë e aktorit të njohur, Sylvester Stallone.
Duke i rastisur të udhëtojë shpesh për interpretimet e tij, jo të paktat janë rastet kur Lahaj ka shansin të takohet me emra të njohur të Hollywoodit.
Së fundmi, ai ka pasur fatin të takohet me aktorin e madh, Sylvester Stallone. Këtë e ka bërë të ditur përmes një fotografie të publikuar në rrjetin social Instagram, ku shfaqet duke pozuar krah aktorit me famë ndërkombëtare.
“Përshëndetje nga Los Angeles”, ka shkruar tenori në mbishkrimin e fotografisë, ndërsa ka marrë pëlqime dhe komente të shumta nga ndjekësit e tij.

Ndryshe, projekti i fundit muzikor që Ramë Lahaj publikoi ishte kënga “Rrjedh në këngë e ligjërime”, e cila erdhi si dhuratë këtë vit për 11-vjetorin e Pavarësisë së Kosovës.

‘Rambo’ takohet me artistin e njohur shqiptarë: Publikojnë fotografi
‘Rambo’ takohet me artistin e njohur shqiptarë: Publikojnë fotografi


Behu pjese e LAJME.mk , kliko LIKE fanpage ne facebook me posht!
Nga LAJME.mk May 16, 2019 12:45 pm ne ShowBiz. ne link https://lajme.mk/?p=146328
Nese ky postim qe eshte bere ne faqen Lajme.mk prek privatesin e dikujt ose eshte lajm abuzues ju lutem na shkruani ne email [email protected] lajme.mk ose ne fanpage facebook ose ContactUs, dergo linkun e mesiper qe te fshihet. Nuk mbajme pergjithesi per ndonje lajm qe eshte postuar qe eshte publik ne gjithe mediat. Ju faleminderit

Leave a Reply

Your email address will not be published.