Rihanna konfirmon albumin e ri, frymëzohet nga fansat për titullin

Rihanna konfirmon albumin e ri, frymëzohet nga fansat për titullin

Rihanna konfirmon albumin e ri, frymëzohet nga fansat për titullin
Rihanna konfirmon albumin e ri, frymëzohet nga fansat për titullin
Ylli i popit Rihanna në një intervistë për T Magazine ka konfirmuar se po punon për sjelljen e një albumi të ri.
Ajo nuk dha një datë të saktë se kur do dalë në treg albumi dhe ende nuk i ka gjetur një emër.
Por pranoi se mund ta quante ‘R9’ dhe kjo ide i ka ardhur pikërisht nga fansat.
“Ndoshta mund ta quaj ‘R9’ sepse ata më kanë përndjekur me këtë emër, ku do dalë ‘R9’. Si mund të zgjedh një emër tjetër kur pikërisht kjo është fiksuar në kokën time,”-tha Rihanna.

Ka thashetheme se mund të ketë një bashkëpunim me Lady Gagan. Por këngëtarja u përgjigj: “Kjo ndoshta erdhi për shkak se Gaga më bëri follow në Instagram. Nuk e kemi në plan për momentin, por nuk jam kundër një bashkëpunimi.”
Gjithashtu hodhi poshtë çdo lloj ideje për një bashkëpunim me Drake në këtë album.
Ky është albumi i 9-të që ylli i popit do nxjerrë në treg./ORABehu pjese e LAJME.mk , kliko LIKE fanpage ne facebook me posht!
Nga LAJME.mk May 21, 2019 11:00 am ne ShowBiz. ne link https://lajme.mk/?p=146555
Nese ky postim qe eshte bere ne faqen Lajme.mk prek privatesin e dikujt ose eshte lajm abuzues ju lutem na shkruani ne email [email protected] lajme.mk ose ne fanpage facebook ose ContactUs, dergo linkun e mesiper qe te fshihet. Nuk mbajme pergjithesi per ndonje lajm qe eshte postuar qe eshte publik ne gjithe mediat. Ju faleminderit

Leave a Reply

Your email address will not be published.