Të dashurat e Lewis Hamilton, Rita Ora njëra prej tyre

Të dashurat e Lewis Hamilton, Rita Ora njëra prej tyre

Të dashurat e Lewis Hamilton, Rita Ora njëra prej tyre
Të dashurat e Lewis Hamilton, Rita Ora njëra prej tyre
Të dashurat e Lewis Hamilton, Rita Ora njëra prej tyre[/caption]

Nga një lidhje e gjatë me Nicole Zcherzinger deri tek thashethemet për flirtime me Sofia Richie dhe Barbara Palvin, kjo është jeta e komplikuar dashurore e kampionit të Formula One, Lewis Hamilton.
Duke nisur nga modelet dhe duke vazhduar me yjet e muzikës pop e deri tek fituese të konkurseve të bukurisë, nuk është aspak surprizë që kampioni i Formula One ka një listë kaq të gjatë!
Supozohet dhe mendohet se këngëtarja me origjinë shqiptare është pjesë e kësaj liste. Rita Ora kaloj disa pushime romantike së bashku me Hamilton, në Korrik të vitit 2016.
Rita dhe Lewis nuk e kanë konfirmuar kurrë lidhjen e tyre por janë parë së bashkë në shumë raste. Ata shijuan pushime sekrete nën rrezet e diellit dhe Rita është fotografuar duke dalë nga apartamenti i tij pasi mendohet të kenë kaluar natës së bashku.

Në nëntor të vitit 2016, Rita luajti rolin e të dashurës ideale duke e suportuar në Abu Dhabi, ku Hamilton ishte i detyruar të dorëzonte kurorën Nico Rosberg-ut./tch

Të dashurat e Lewis Hamilton, Rita Ora njëra prej tyre
Të dashurat e Lewis Hamilton, Rita Ora njëra prej tyre
Të dashurat e Lewis Hamilton, Rita Ora njëra prej tyre[/caption]
Të dashurat e Lewis Hamilton, Rita Ora njëra prej tyre
Të dashurat e Lewis Hamilton, Rita Ora njëra prej tyre
Të dashurat e Lewis Hamilton, Rita Ora njëra prej tyre
Të dashurat e Lewis Hamilton, Rita Ora njëra prej tyre
Të dashurat e Lewis Hamilton, Rita Ora njëra prej tyre
Të dashurat e Lewis Hamilton, Rita Ora njëra prej tyre
Të dashurat e Lewis Hamilton, Rita Ora njëra prej tyre
Të dashurat e Lewis Hamilton, Rita Ora njëra prej tyre
Të dashurat e Lewis Hamilton, Rita Ora njëra prej tyre
Të dashurat e Lewis Hamilton, Rita Ora njëra prej tyre
Të dashurat e Lewis Hamilton, Rita Ora njëra prej tyre
Të dashurat e Lewis Hamilton, Rita Ora njëra prej tyre
Të dashurat e Lewis Hamilton, Rita Ora njëra prej tyre
Të dashurat e Lewis Hamilton, Rita Ora njëra prej tyre
Të dashurat e Lewis Hamilton, Rita Ora njëra prej tyre
Të dashurat e Lewis Hamilton, Rita Ora njëra prej tyre


Behu pjese e LAJME.mk , kliko LIKE fanpage ne facebook me posht!
Nga LAJME.mk May 16, 2019 12:41 pm ne ShowBiz. ne link https://lajme.mk/?p=146309
Nese ky postim qe eshte bere ne faqen Lajme.mk prek privatesin e dikujt ose eshte lajm abuzues ju lutem na shkruani ne email [email protected] lajme.mk ose ne fanpage facebook ose ContactUs, dergo linkun e mesiper qe te fshihet. Nuk mbajme pergjithesi per ndonje lajm qe eshte postuar qe eshte publik ne gjithe mediat. Ju faleminderit

Leave a Reply

Your email address will not be published.