Tragjedi në ‘Eurovision’, një i vdekur

Tragjedi në ‘Eurovision’, një i vdekur

Tragjedi në ‘Eurovision’, një i vdekur
Tragjedi në ‘Eurovision’, një i vdekur

Një punëtor humbet jetën gjatë përgatitjes së skenës muzikore.
Ditën e djeshme nuk ka munguar as tragjedia në garën e ‘Eurovisionit’ një punëtor e humbi jetën kur pajisjet e ndriçimit i ranë mbi të, shkruan lajmi.net.
Një shofer kamioni, 66-vjeçari Fuldie Schwarz humbi jetën , dhe policia kishte filluar hetimet menjëherë.
“Ne nuk fajësojmë askënd në këtë kohë, por është e mundur që një ngjarje e tillë e madhe, siç është Eurovision, por me kaq shumë para, kontroll dhe siguri t’i ndodh diçka kaq e tmerrshme”, kishte nxitur dyshime një anëtar nga familja e Schwarz.
Policia ka nisur një hetim dhe sipas IQ Magazine, duket se pajisjet e ndriçimit nuk janë në përputhje me rregulloret.Behu pjese e LAJME.mk , kliko LIKE fanpage ne facebook me posht!
Nga LAJME.mk May 17, 2019 11:34 am ne ShowBiz. ne link https://lajme.mk/?p=146462
Nese ky postim qe eshte bere ne faqen Lajme.mk prek privatesin e dikujt ose eshte lajm abuzues ju lutem na shkruani ne email [email protected] lajme.mk ose ne fanpage facebook ose ContactUs, dergo linkun e mesiper qe te fshihet. Nuk mbajme pergjithesi per ndonje lajm qe eshte postuar qe eshte publik ne gjithe mediat. Ju faleminderit

Leave a Reply

Your email address will not be published.