Verbohet ish ylli i Spice Girls

Verbohet ish ylli i Spice Girls

Verbohet ish ylli i Spice Girls
Verbohet ish ylli i Spice Girls
Ish ylli i Spice Girl është verbuar përkohësisht për shkak të një infeksioni në sy.
Raportohet se Mel B po rikuperohet dhe është mirë.
Këngëtarja u trajtua pas shpërthimit të një herpesi në sy që e la të verbër për pak kohë.
“Tani po bëhet mirë, nuk është verbuar. Kjo i ndodhi më parë. Ka herpes në sy ndaj kjo mund të ndodhë,”-tha një burim për People. “Mel i tha mjekut se ishte verbuar për shkak se nuk shihte por syri i saj ishte në rregull. I bënë mjekim dhe është mirë. Nuk ishte gjë e madhe.”

Herpesi i syrit është një infeksion i zakonshëm, i përsëritur viral që ndikon në shikim.
Ky lloj virusi mund të shkaktojë ënjtje rreth syve, acarim, dhimbje dhe ndjeshmëri ndaj dritës.
Mel u dërgua me urgjencë në spital pasi u verbua gjatë provave me Spice Girls.Behu pjese e LAJME.mk , kliko LIKE fanpage ne facebook me posht!
Nga LAJME.mk May 21, 2019 11:00 am ne ShowBiz. ne link https://lajme.mk/?p=146552
Nese ky postim qe eshte bere ne faqen Lajme.mk prek privatesin e dikujt ose eshte lajm abuzues ju lutem na shkruani ne email [email protected] lajme.mk ose ne fanpage facebook ose ContactUs, dergo linkun e mesiper qe te fshihet. Nuk mbajme pergjithesi per ndonje lajm qe eshte postuar qe eshte publik ne gjithe mediat. Ju faleminderit

Leave a Reply

Your email address will not be published.