3 muaj pas lindjes së djalit, Princ Harry flet për fëmijën e dytë

3 muaj më parë çifti i njohur mbretëror, Meghan Markle dhe Princ Harry u bënë prindër për herë të parë të një djali që e pagëzuan me emrin Archie.

Burimet pranë tyre tregojnë se dyshja është shumë protective ndaj vogëlushit dhe kujdesen që atij mos t’i mungojë asgjë.

‘Babai im’, Dafina Zeqiri zbulon kush ia zëvendësoi të atin pas braktisjes
‘Babai im’, Dafina Zeqiri zbulon kush ia zëvendësoi të atin pas braktisjes

‘Babai im’, Dafina Zeqiri zbulon kush ia zëvendësoi të atin pas braktisjes
‘Babai im’, Dafina Zeqiri zbulon kush ia zëvendësoi të atin pas braktisjes

Siç duket, Archie u ka ndryshuar jetën dhe së fundmi Princ Harry ka zbuluar se ai dhe Meghan janë gati për një femijë të dytë.

Sipas tij, ai dhe Meghan kanë rënë dakord që të kenë gjithsej dy fëmijë dhe me humor ka thënë që këtë vendim e kanë marr për të mbrojtur mjedisin.

‘Babai im’, Dafina Zeqiri zbulon kush ia zëvendësoi të atin pas braktisjes
‘Babai im’, Dafina Zeqiri zbulon kush ia zëvendësoi të atin pas braktisjes

The post 3 muaj pas lindjes së djalit, Princ Harry flet për fëmijën e dytë appeared first on Gazeta Online INSAJDERI.Behu pjese e LAJME.mk , kliko LIKE fanpage ne facebook me posht!
Nga LAJME.mk July 31, 2019 4:55 pm ne ShowBiz. ne link https://lajme.mk/?p=148064
Nese ky postim qe eshte bere ne faqen Lajme.mk prek privatesin e dikujt ose eshte lajm abuzues ju lutem na shkruani ne email [email protected] lajme.mk ose ne fanpage facebook ose ContactUs, dergo linkun e mesiper qe te fshihet. Nuk mbajme pergjithesi per ndonje lajm qe eshte postuar qe eshte publik ne gjithe mediat. Ju faleminderit