‘30 mijë euro për t’u bërë çift në Big Brother VIP, Arbana shpjegohet!

Arbana Osmani edhe këtë sezon është prezantuesja e ‘Big Brother Vip”, por ndryshe nga herët e tjera duke qenë se banorët janë personazhe të njohur për publikun, janë ngritur edhe’ teori konspirative’ nga më të ndryshmet. Arbana ka vendosur që t’u përgjigjet disa prej pyetjeve të ndjekësve që janë kuriozë të dinë sa më shumë për BB VIP.

Njëndjekës mendon se për t’u bërë çift në BBV paguhen 30 mijë euro e një tjetër mendon se lekët e fituesit i merr Arbana, e cila iu është përgjifjur shumë qetësisht.

“Që dikush nga pjesëmarrësit ka marrë 30 mijë euro për t’u bërë çift fallco me një tjetër pjesëmarrës”, shkruan dikush, ku Arbana përgjigjet me humor: “Po, ashtu është”, dhe në sfond është Sara Hoxhën duke qeshur me të madhe.

LAJME TJERA
AlbaniaEnglishFrenchGermanItalyTurkey