5-vjeçarja nga Ferizaj mahnit me imitimin që i bën Sabri Fejzullahut dhe Dafina Zeqirit

Muzikën e ka pasion. Ani pse e vogël në moshë, Jara Jashari nga Ferizaj ka filluar ta shfaq talentin e saj përmes imitimeve të ndryshme të këngëtarëve.

Kështu, edhe gjatë festave të fundvitit kur bën dekorimin e pemës ajo këndon e reciton, përcjell kronika e televizionit T7.

Ajo di të imitojë shumë artistë, mirëpo të preferuarit e saj janë Dafina Zeqiri dhe Sabri Fejzullahu.

Imitimet e saj mund t’i shikoni në videon më poshtë./T7

LAJME TJERA
AlbaniaEnglishFrenchGermanItalyTurkey