6 vjeçe dhe 54 vjeçe, Mihrije Braha befason me fotografinë e fundit

Mihrije Braha është këngëtarja shumë e njohur kosovare.

Ajo dhe burri i saj, Naimi janë shumë aktivë në skenën muzikore shqiptare, shkruan ORAinfo.

Mihrija është shumë e përfolur sidomos për paraqitjet e saj në veshje.

Ajo se fundmi ka publikuar një foto ku ka bërë një kombinim të fotos kur ishte vetëm 6 vjeçare dhe tani kur i ka mbushur 54 vjet.

Kaq shumë ka ndryshuar nga fëmijëria Mihrija. /ORAinfo/

LAJME TJERA
AlbaniaEnglishFrenchGermanItalyTurkey