A e keni parë ndonjëherë Njomzën të veshur me dimija?

Vazhdohet pezullimin e mësimit deri në këtë kohë

Njomza Martinaj është grimerja shumë e njohur dhe e pëlqyer kosovare.

Ajo u bë e njohur për publikun si vajza e madhe e Shyhrete Behlulit, shkruan ORAinfo.

Duke qenë shumë e pëlqyer, ajo ka edhe shumë ndjekës në rrjete sociale për të cilët nuk heziton të jetë shumë aktive.

Sot përmes një postimi ajo ka treguar se nusja e Medës e ka nominuar për të postuar një fotografi me dimija.

Njomzës nuk e kemi parë ndonjëherë me veshje të tilla, e duket se do ta shohim së shpejti./ORAinfo/

Vazhdohet pezullimin e mësimit deri në këtë kohë

AlbaniaEnglishFrenchGermanItalyTurkey