A është apo jo bashkë me Mevlanin? Përgjigjet Antonela

Ajo ka bërë një bashkëbisedim me ndjekësit, të cilëve u ka dhënë të drejtën që t’i bëjnë pyetje të ndryshme.

Dhe, natyrisht se ajo nuk mund të shpëtonte nga pyetjet lidhur me Mevlanin.

A je e lidhur me Mevlanin? ishte një nga pyetjet e parashtruara drejt saj e cila dha një përgjigjje definitive.

“Një nga 1 milion pyetjet. Jo+”, shkroi Antonela. Tutje, ajo ndau edhe një fotografi tjetër e cila nuk ka qarkulluar në media më parë.

“A ke ndonjë foto me Mevlanin që se kemi parë. Në qoftë se s’ke, vendos një që ke”, i ka thënë një ndjekës derisa ajo e ka publikuar.

“Këtu kur isha me nerva dhe më merrte me të mira duke më bërë foto”, tha Antonela.

Mundesia me shume...
Pamje me shume...
AlbaniaEnglishFrenchGermanItalyTurkey