A është Loredana shtatzënë? – Kjo foto ngreh dyshimet

Loredana i kërkon Mozzikut ta bëjnë edhe një fëmijë.

Reperja me famë ndërkombëtare, Loredana Zefi, vazhdimisht është në qendër të vëmendjes në mediat rozë kjo për shkak të postimeve dhe aktiviteteve që i bën në rrjetet sociale.

Loredana është nënë e një vajze të quajtur Hana, e tani duket se reperja e ka ndarë mendjen qe asaj t’ia bëjë një vëlla ose motër.

Këtë dëshirë e ka shprehur në Instastory, teksa ka shkruar “më nevojitet një bebe dytë”.

Loredana dhe Mozzik kanë disa muaj që janë rikthyer në krahët e njëri-tjetrit, pasi së bashku kaluan disa ditë pushime së bashku në Milano dhe Dubai e që sigurisht në këtë udhëtim nuk mungoi as e vogla e tyre, Hana.

Megjithëse nuk publikuan foto së bashku, në Instastory kishte shumë detaje që tregonin se ishin në çdo moment me njëri-tjetrin.

Mundesia me shume...
Pamje me shume...
AlbaniaEnglishFrenchGermanItalyTurkey