A foli Donaldi me Borën përmes kësaj shenje?- Romeo tregon të vërtetën

Romeo e tregon të vërtetën

Një veprim që bëri Donaldi pak javë më parë u komentua në media rozë dhe rrjete sociale pasi mendohej se ishte për ish të dashurën e saj, moderatoren, Bora Zemani.

Shenja që ai formon me gishtat e dorës sipas leximit që u janë bërë gjestikulacioneve të tilla përdoret kur i shpreh dikujt dashurinë, e që kjo mjaftoi që ndjekësit të aludonin se po i drejtohej Borës.

Mirëpo, interpretimi i tyre duket shumë larg të vërtetës. Mes të tjerash për ata që nuk e dinë kjo është edhe shenja e Spider-man. Andaj, nuk është aspak çudi që gjesti i Donaldi i drejtohet Romeos dhe është një shenjë mes vëllezërish.

Këtë e ka zbuluar së fundmi Romeo, i cili ka publikuar një foto nga Dubai ku ndodhet këto ditë pikërisht me këtë shenjë teksa e ka etiketuar Donaldin, duke i dhënë fund dilemave nëpër rrjete sociale.

LAJME TJERA
AlbaniaEnglishFrenchGermanItalyTurkey