“A je lesbike siç thonë”, Dafina Zeqiri i kthehet ashpër komentuesit

Dafina Zeqiri ka reaguar ashpër sot pasi dikush në Instagram e quajti lesbike!

Këngëtarja shqiptare i ka kthyer koment një ndjekësi që e pyeti nëse vërtet është lesbike siç është përfolur!

Ndaj Dafina mendoi t’i kthejë përgjigje direkte në koment për t’i thënë se pyetja është pa kuptim dhe se gjysma e atyre meshkujve që njerëzit kanë idhull janë biseksualë.

Më pas ajo i ka bërë screenshot bisedës në mënyrë që ta publikojë në Instastory, për t’iu paraprirë të gjithë atyre që mendojnë të njëjtën gjë:

“Unë i respektoj të drejtat e njerëzve. Çdo të drejtë njerëzore! Ka njerëz që nuk dalin dot nga shtëpitë e tyre nga bombat ose nuk kanë ujë të pijnë dhe disa qenie njerëzore egoiste mundohen të kontrollojnë jetët e të tjerëve sepse kanë vendosur të mos jetojnë jetën e tyre”, shkruan Dafina.

Në këtë mënyrë këngëtarja nuk preferoi të japë një përgjigje konkrete, por u tha të gjithëve të shikojnë punët e tyre!

Nëna e Rita Orës fotografon të pasmet e të bijës dhe i publikon në Instagram
Nëna e Rita Orës fotografon të pasmet e të bijës dhe i publikon në Instagram

The post “A je lesbike siç thonë”, Dafina Zeqiri i kthehet ashpër komentuesit appeared first on Gazeta Online INSAJDERI.Behu pjese e LAJME.mk , kliko LIKE fanpage ne facebook me posht!
Nga LAJME.mk July 31, 2019 4:05 am ne ShowBiz. ne link https://lajme.mk/?p=148015
Nese ky postim qe eshte bere ne faqen Lajme.mk prek privatesin e dikujt ose eshte lajm abuzues ju lutem na shkruani ne email [email protected] lajme.mk ose ne fanpage facebook ose ContactUs, dergo linkun e mesiper qe te fshihet. Nuk mbajme pergjithesi per ndonje lajm qe eshte postuar qe eshte publik ne gjithe mediat. Ju faleminderit