“A je mirë ti me mendje”, reagon Fjolla Morina pasi këngëtarja e njohur e fshinë nga Instagrami

Sharing is caring!

Këngëtarja Rozana Radi ka fshirë nga llogaria e saj në Instagram, këngëtaren Fjolla Morina.

Këtë e ka bërë të ditur vetë ajo nëpërmjet publikimit të një fotografie në të cilën zbulon mesazhet që i ka shkruar Fjolla Morina.“Qysh moj sum ki follow, aje mirë ti me mendje”, i ka shkruar Fjolla.

Ndërsa Radi ka spejguar se ka probleme me llogarinë e saj në Instagram dhe se ajo nuk i ka fshirë vetë miqtë e saj në Instagram.

“Miq mikesha kusherinj etj etj… Kam qe te enjten e shkuar qe kam prob me insta. Me pak fjale ne insta tim dalin qe une ndjek te gjithe Kinezet Aziatiket e botes (jo ata mua) dhe nuk ndjek me miqt e mi. Ose si kam fare ose i kam bllok ose nuk me kane por nuk ne shikojne asnje postim ne story apo tek muri. Me sa me spjeguan kjo ndodh kur merr nje aplikacion dhe vendos te dhenat e insta tend personal mund te te futen tek insta yt. Kujdes mos jepni te dhenat e inst tuaj ne keto aplikacione qe merrni. Ps @fjolla.morina ti dhe shume miq te tjere nuk preferoni kuzhinen kineze ndaj sju kam ???”, ka sqaruar Rozana.

View this post on Instagram

Miq mikesha kusherinj etj etj… Kam qe te enjten e shkuar qe kam prob me insta. Me pak fjale ne inst tim dalin qe une ndjek te gjithe Kinezet Aziatiket e botes (jo ata mua) dhe nuk ndjek me miqt e mi. Ose si kam fare ose i kam bllok ose nuk me kane por nuk me shikojne asnje postim qe une bej ne story apo tek muri. Me sa me shpjeguan kjo ndodh kur merr nje aplikacion e te kerkon te vendosesh te dhenat e inst tend personal mund te te futen tek insta yt. Kujdes mos jepni te dhenat e inst tuaj ne keto aplikacione qe merrni. Ps @fjolla.morina ti dhe shume miq te tjere nuk preferoni kuzhinen kineze ndaj sju kam

Fjolla Morina shafqet sërish me veshjen nga koncerti i mbrëmshëm
Fjolla Morina shafqet sërish me veshjen nga koncerti i mbrëmshëm
Fjolla Morina shafqet sërish me veshjen nga koncerti i mbrëmshëm
Fjolla Morina shafqet sërish me veshjen nga koncerti i mbrëmshëm
Fjolla Morina shafqet sërish me veshjen nga koncerti i mbrëmshëm
Fjolla Morina shafqet sërish me veshjen nga koncerti i mbrëmshëm

A post shared by Rozana Radi (@rozana_radi) on Jul 25, 2019 at 1:46am PDT

The post “A je mirë ti me mendje”, reagon Fjolla Morina pasi këngëtarja e njohur e fshinë nga Instagrami appeared first on Gazeta Online INSAJDERI.

Sharing is caring!

Loading...
AlbaniaEnglishFrenchGermanItalyTurkey