A je ti Fjolla Morina? Pa make up ajo duket tjetër person

Ajo është njëra nga personazhet më të komentuara.

Këngëtarja Fjolla Morina, është shumë active në rrjetet sociale, ku shpesh shfaq format e saj trupore.

Por kësaj radhe Vipat e Bllokut kanë lënë pa fjalë me një foto që kanë publikuar.

Aty është krahasuar Fjolla në fotot që i poston vetë në rrjetet e saj sociale, dhe është publikuar një video ku është zënë Fjolla në realitet si duket.

Një ndryshim i madh, apo jo?

LAJME TJERA
AlbaniaEnglishFrenchGermanItalyTurkey