A ka qenë e fejuar Fifi?

Një ndjekës ka pyetur Fifin se a ka qenë ndonjëherë e fejuar.

Këngëtarja shqiptare e dashur për publikun është mjaft e hapur me ta.

Ajo së fundmi u dha mundësinë fansave të saj të pyesnin atë çfarë u intereson atyre, dhe ata nuk ngurruan të bënin pyetjet e tyre menjëherë.

Dikush nga fansat e saj ishte mjaft kurioz për ta pyetur se a ka qenë e fejuar ndonjëherë.

“A është e vërtetë që ke qenë e fejume?”, shkroi ndjekësja.

“Zot i madh. Jo. Deri më sot jam treguar shumë transparente dhe me pas qenë do e kisha thënë për këtë më beso. Po e theksoj, nuk kam qenë dhe nuk është në horizont ajo ngjarje njëherë”, ishte përgjigja e këngëtares.

Mundesia me shume...
Pamje me shume...
AlbaniaEnglishFrenchGermanItalyTurkey