“A mdon, sa mdon”? Pyet Dafina Zeqiri

Dafina Zeqiri: A mdon, sa mdon?

Nga marsi i këtij viti këngëtarja e dashur dhe e njohur për publikun, Dafina Zeqiri solli pesë projekte të reja muzikore, të cilat u pëlqyen shumë nga fansat e muzikës së saj.

“Dashni”, “Faj”, “Luje Belin”, “Malli”, “Dhimbje Dhimbje”, janë projektet që Dafina i solli nga pranvera e këtij viti.

Falënderuese për mbeshtetjen e madhe që e merr nga publiku Dafina është vazhdimisht në mënyra të ndryshme. Një veprim të tillë e bëri edhe me postimin e fundit.

“A mdon, sa mdon?”, ka shkruar Dafina.

LAJME TJERA
AlbaniaEnglishFrenchGermanItalyTurkey