AAK nesër mban konferencë për media, kjo është arsyeja

Aleanca për Ardhmërinë e Kosovës

Aleanca për Ardhmërinë e Kosovës nesër në ora 12:00 do të mbaj konferencë për media.

Kjo konferencë është thirrur për temën “Menaxhimi i Pandemisë dhe vaksinat

Në këtë konferencë do të flas deputeti i AAK-së, Shemsedin Dreshaj.

Kjo konferencë do të mbahet në Selinë Qendrore të AAK-së në Prishtinë

Mundesia me shume...
Pamje me shume...
AlbaniaEnglishFrenchGermanItalyTurkey