“Abaz Gjuka vizitë në Sllupçan”(Foto)

Lideri i BDI-së,Ali Ahmeti sot ka vizituar fshatin Sllupçan.

Në shoqërinë e zëvendëskryeministrit, Artan Grubi ai është pritur nga kryetari i komunës së Likovës, Erkan Arifi, funksionar tjerë partiak si dhe bashkëluftëtarë tjerë.

Dega e BDI-së- Likovë, njoftimin e ka bërë me fjalinë: Abaz Gjuka vizitë në Sllupçan 🇦🇱🇦🇱…(INA)

LAJME TJERA
AlbaniaEnglishFrenchGermanItalyTurkey