Ada ia vë “flakën” rrjetit, poston trupin e saj “hot” në bikini

Ajo është njëra nga femrat më të komentuara.

Ada ka qenë një prej personazheve më të komentuara sa ishte pjesë e “Përputhen”, përshkak të linjave trupore.

Shpeshherë ajo është akuzuat edhe për operacione plastike, mirëpo të gjitha këto akuza i ka hedhur poshtë.
Së fundmi, duket se Ada ka filluar pushimet, dhe në Instagram ka ndarë një imazh në bikini, ku po duket mjaftë tërheqëse dhe provokative.

Ajo e mbanë mirë formën e trupit, pa asnjë vërejtje, dhe është për çdo lëvdatë.

LAJME TJERA
AlbaniaEnglishFrenchGermanItalyTurkey