Adea Pula mahnit me pamjen e fundit, po duket si zonjë e vërtetë

Genta sapo doli nga ‘duart e arta’ të Sellmës, do ta ‘shkri’ të dashurin e saj

Adea Pula njihet tek publiku si këngëtarja e vogël dhe një ndër më të pëlqyerat këngëtare për fëmijë.

Tani ajo është rritur dhe duket krejt ndryshe nga Adea e vogël, shkruan ORAinfo.

Adea është larguar nga publiku dhe që nga fëmijëria nuk ka publikuar pothuajse asnjë projekt muzikor.

Edhe pse nuk merret më me muzikë, Adea vazhdon të jetë shumë aktive në rrjetet sociale.

Sot ajo ka publikuar një foto në të cilën po duket si një zonjë e vërtetë./ORAinfo/

Genta sapo doli nga ‘duart e arta’ të Sellmës, do ta ‘shkri’ të dashurin e saj

SMART PUBLISHER

AlbaniaEnglishFrenchGermanItalyTurkey