Adelina ia tepron, del pa të brendshme

Ajo vazhdimisht është në qendër të vëmendjes.

Adelina Tahiri, vazhdon të jetë shumë e komentuar nga mediat rozë.

Ndonëse nuk ka sjellë ndonjë projekt të ri, ajo me jetën e saj privat gjithmonë zgjon kureshtjen e publikut dhe mediave, shkruan ORAinfo.

Ajo është në lidhje me burrin e saj maqedonas shumë më në moshë se ajo, prandaj edhe komentohet shumë shpesh.

Adelina, gjithmonë ka guxuar edhe në stilin e saj të veshjes. Shpesh vishet edhe shumë çuditshëm, siç ka ndodhur edhe me veshjen e fundit, ku duket se nuk ka veshur fare të brendshme.

E kjo veshje duket paksa e tepruar, marrë parasysh se ajo është edhe nënë./ORAinfo/

LAJME TJERA
AlbaniaEnglishFrenchGermanItalyTurkey