Adelina me poza provokuese para veturës, por veshja e saj mori gjithë vëmendjen

Adelina Tahiri është një këngëtare tejet e dashur për publikun.

Ajo tani është një ndër këngëtaret më të përfolura, dhe kjo për shkak të jetës së saj luksoze, pas martesës më milionerin nga Maqedonia e Veriut, shkruan ORAinfo.

Ajo nga kjo martesë ka edhe një djalë.

Këngetaren e gjejmë shumë aktive me postime në rrjete sociale.

Sot, ajo ka publikuar disa foto ku shfaqet tejet tërheqëse para veturës së saj.

E sigurisht është veshja e Adelinës ajo që mori gjithë vëmendjen./ORAinfo/

Mundesia me shume...
Pamje me shume...
AlbaniaEnglishFrenchGermanItalyTurkey