Adelina poston foton që të gjithë e prisnin

Adelina më në fund nuk e ekspozon trupin.

Adelina Tahiri në çdo kohë është meraklike që të pozojë me poza provokuese.

Ajo me përkushtimin e madh që ka tek vetja, gjithmonë duket femër unike, shkruan kosovarja.

Por, këtë herë, këngëtarja ka vendosur që të shfaqet e thjeshtë dhe të mbulohet me rrobat me ngjyrë të zezë.

Ju duket interesant që ta shihni kështu Adelinën?

Por, duket bukur në çdo imazh.

LAJME TJERA
AlbaniaEnglishFrenchGermanItalyTurkey