Adelina publikon foton më të ëmbël me burrin dhe djalin, por ky detaj mori gjithë vëmendjen

Sharing is caring!

Deputeti i LDK-së : S’e shkarkojmë Konjufcën

Ajo është një prej këngëtareve më të përfolura shqiptare.

është fjala për Adelina Tahirin, këngëtaren shqiptare nga Maqedonia, përcjell ORAinfo.

Shumë të përfolur në publik e bën jeta e saj super-luksoze sidomos pas martesës me burrin maqedonas.

Këtë kohë ajo bashkë me familjen kanë shkuar në pushime bashkë.

Sot, Adelina ka publikuar foton më të bukur me burrin e djalin e sigurisht që është veshja e saj ajo që mori gjithë vëmendjen./ORAinfo/

Deputeti i LDK-së : S’e shkarkojmë Konjufcën

Sharing is caring!

Loading...
AlbaniaEnglishFrenchGermanItalyTurkey