Adelina shkëlqen në fustan të zi, trupi i saj bie në sy

Adelina Hasani, është njëra nga moderatoret më të kërkuara.

Ajo ka kohë që është pjesë e ekranit dhe vazhdimisht është e kërkuar nga televizionet e ndryshme, shkruan ORAinfo.

Fansat e saj e shohin atë çdo ditë në ekranet e ATV-së, ku prezanton programin e pasdites.

Duke qenë se është figurë publike, ajo kujdeset shumë për dukjen e sa. Së fundmi ajo është shfaqur me një fustan të zi elegant.

Trupi i saj merr gjithë vëmendjen./ORAinfo/

LAJME TJERA
AlbaniaEnglishFrenchGermanItalyTurkey