Adelina Tahiri vesh fustanin glamuroz që do ta dëshironte çdo femër

Adelina Tahiri shkëlqen në fustanin glamuroz.

Këngëtarja shqiptare Adelina Tahiri ka marrë vëmendje me paraqitjen e saj të fundit.

Adelina është shfaq e veshur me një fustan glamuroz i punuar krejt me elemente të vizllueshme, shkruan lajmi net.

Me model të hapur tek këmba, gjoksi dhe shpina ajo u siguruar që të duket në top formë.

Siç duket pas pushimeve në Greqi, Adelines i erdhi radha të shkojë në dasma.

Përndryshe, kënga e fundit e saj është “Falma” bashkë me Anxhelo Kocin.

Mundesia me shume...
Pamje me shume...
AlbaniaEnglishFrenchGermanItalyTurkey