Adisi bëhet xhelozinë Fifit, e “urdhëron” të fshijë një postim mënjëherë

Këngëtarja kosovare, Filloreta Raçi e njohur si Fifi dhe Adis Patushi po shijojnë dashurinë e tyre të nisur prej muajsh dhe duket se gjërat po shkojnë për mrekulli.

Së fundmi këngëtarja ka publikuar disa fotografi të reja në të cilat u shfaq e kuruar deri në detajin e fundit dhe dukej shumë bukur.

“A thua po bëhet xheloz?”, shkroi krahas imazhit në të cilin ka replikuar i dashuri i saj.

Ai e “urdhëroi” Fifin të fshijë postimin duke shprehur kështu xhelozinë e tij.

LAJME TJERA
AlbaniaEnglishFrenchGermanItalyTurkey