Adnan Azizi: Ali Ahmeti dje dha shumë autogola! (FOTO)

Sekretari i Lëvizjes BESA, Adnan Azizi përmes një postimi në rrjetet sociale ka thumbuar BDI-në.

“Dje BDI bëri dy organizime, njëri ishte pastër partiak për ta testuar veten si i ka punët në Tetovë, dhe organizimi i dytë ishte koncert për adoleshentët që ta mbuloj dështimin e tubimit partiak. Në fotografi e keni atë që u paralajmërova dje se BDI i ka larë duart prej Tetovës dhe Pollogut. Në tubimin partiak që kishin ftuar me qindra e ndoshta edhe mijëra aktivistë nuk ju shkuan as 10 veta në sallën e mjekësisë në Tetovë.

Pas humbjes së Tetovës, Ali Ahmeti dje dha shumë autogola në Tetovë nuk arriti ta shpetojë as portieri vet Artan Grubi!”, ka shkruar Azizi. (INA)

LAJME TJERA
AlbaniaEnglishFrenchGermanItalyTurkey