Adriana Matoshi reagon pas debatit të ashpër mes Arjolës dhe Donaldit

Debate të ashpra mes Arjolës dhe Donaldit, reagon Adriana Matoshi.

Arjola ka humbur kontrollin ditëve të fundit dhe po përfshihet në debate të forta brenda shtëpisë.

Njëri ndër debatet më të ashpëra është debati me Donaldin, shkruan lajmi.

Ishte Einxhel, Antonela dhe Donaldi që më pas po diskutonin rreth Arjolës.

E si duket kjo nuk i ka pëlqyer shoqës së ngushtë të Arjolës, deputetes dhe aktorës, Adriana Matoshi. Ajo ka reagur përmes një storje në intagram.

Adriana ka ironizuar me banorët duke i quajtur vogëlush kundrejt Arjolës.

Gjithashtu ajo e ka quajtur më të vërtetën dhe fituese Arjolën.

Arjola është e nominuar këtë të martë bashkë me Ilirin, Einxhelin dhe Claudion.

LAJME TJERA
AlbaniaEnglishFrenchGermanItalyTurkey