Adriana Matoshi vishet provokuese, ekspozon këto dy pjesë të trupit

Adriana Matoshi është njëra ndër aktoret më të dashura të publikut shqiptar.

Ajo merr vëmendje të madhe kudo me paraqitjet e saja, përcjell ORAinfo.

Ditë me parë, Adriana u nda nga i dashuri u saj me prejardhje nga Afrika, Keith Groeneveld.

E pas ndarjes deputetja e Vetëvendosjes vetëm sa i është shtuar bukuria.

Ajo se fundmi ka publikuar disa foto ku shfaqet e veshur goxha provokuese.

E veshur me fustan të gjatë e me stil, Adriana nuk heziton të ekspozojë gjoksin e saj dhe këmbët joshëse.

Në këtë veshje me stil, deputetja e Vetëvendosjes po shkëlqen në pamje. /ORAinfo/

LAJME TJERA
AlbaniaEnglishFrenchGermanItalyTurkey