Shpresë për botën, dy shtete kanë gati vaksinën ndaj koronavirusit

Mundësia për një vaksinë kundër koronavirusit bëhet më e afërt. Kompania amerikane “Moderna” njoftoi se kishte

Laai ...

Koronavirusi vjen pranë Shqipërisë, konfirmohet rasti i parë në Greqi

Koronavirusi vjen edhe më pranë Shqipërisë. Greqia ka konfirmuar rastin e parë të virusit të frikshëm.

Laai ...

“Më goditi me tub gome për 1 orë”, dëshmia rrëqethëse e gruas së vrarë. Si dhunohej nga burri

Detaje të reja shokuese zbardhen nga krimi i dyfishtë, që tronditi mbrëmjen e kaluar Mirditën dhe

Laai ...

Tronditet Durrësi, burri vret gruan me thikë brenda dyqanit

Një ngjarje e rëndë sapo ka ndodhur në Durrës. Një grua është vrarë me thikë nga

Laai ...

Mekanizmi i Referimit të Dhunës dhe arsyet pse nuk parandalohen dot vrasjet e grave

Në Shqipëri ka tashmë prej vitesh një kuadër ligjor që pretendohet të referojë e të mbrojë

Laai ...

Vrau gruan me levë, policia jep detaje për krimin që tronditi Durrësin (FOTO)

Policia ka dhënë detaje për krimin që tronditi Durrësin, ku burri vrau gruan në biznesin e

Laai ...

Luljeta shkon për drekë të motra e saj, me këto ushqime e shërben ajo

Luljeta Përgjeqaj u bë e njohur në publik e në media si gruaja e këngëtarit, Meda.

Laai ...

Kadri Veseli në rolin e opozitarit godet Kurtin: Kërkesa te ndërkombëtarët për ta zbutur opozitës është qëndrim i ulët

Veseli me akuza për Kurtin: Kërkesa te ndërkombëtarët për ta zbutur reagimin e opozitës është qëndrim

Laai ...

Agim Veliu e merr në kabinetin e tij ish-këshilltarin e Ramush Haradinajt

Ministri i Punëve të Brendshme dhe i Administratës Publike, Agim Veliu ka emëruar Lulzim Fushticën këshilltar

Laai ...

Kurti publikon marrëveshjen sekrete të Thaçit që ia ndalon FSK-së lëvizjen në Veri

Kryeministri i Kosovës, Albin Kurti ia ka bërë të ditur kryekuvendares Vjosa Osmani se ka kërkuar

Laai ...

Kryeministri Kurti tregon si i ra në dorë marrëveshja sekrete e Thaçit me NATO-n

Është zbuluar marrëveshja sekrete që Hashim Thaçi kishte bërë me sekretarin e atëhershëm të NATO-s, Anders

Laai ...

Albin Kurti kërkon që të nisin procedurat për shkarkimin e Hashim Thaçit

Albin Kurti ka kërkuar shkarkimin e Hashim Thaçit nga posti i presidentit. Zyra e Kryeministrit të

Laai ...

Zhvillime dramatike, Werner po transferohet nga gjiganti nga Serie A

Timo Wernder po del të jetë ndër lojtarët me të kërkuar të momentit. Inter gjatë verës

Laai ...

Dy super talentë nga Primavera po i bashkohen ekipit të parë të Milan

Dy të rinj më premtues të AC Milan janë në linjë për të bërë kërcimin nga

Laai ...

Lajmi i fundit/ Koronavirusi vret edhe në Francë, shënohet viktima e parë

Në Francë, një burrë 60 vjeçar është bërë viktima e parë franceze e prekur nga koronavirusi.

Laai ...
AlbaniaEnglishFrenchGermanItalyTurkey