Afër bregdetit, ja më kënd po i shijon rrezet e diellit Remzia

Ajo është njëra nga këngëtaret më të dashura për publikun.

Remzie Osmani, ani pse ka kohë që është në skenë, ajo vazhdon të jetë shumë aktive në ahengje dhe koncerte të ndryshme, shkruan ORAinfo.

Së fundmi ajo ka qenë e ftuar në njërin nga klubet në Durrës. Nga videot e postuar nga adhuruesit, shihet se ajo së bashku me vëllaun e saj e ka “kallë” atmosferën.

Pas koncertin, ajo së bashku me Nexhatin, e ka shijuar kohën e mirë në bregdetin e Durrësit./ORAinfo/

LAJME TJERA
AlbaniaEnglishFrenchGermanItalyTurkey