Afërdita nis ditën në palestër, tregon format e saj

Sharing is caring!

A është e rrezikuar Kosova nga gripi kinez? Tregon IKSHP

Ajo është femra më e komentuar e show-bizzit.

Afërdita Dreshaj jo më kot konsiderohet si një nga femrat më seksi në estradë.

A është e rrezikuar Kosova nga gripi kinez? Tregon IKSHP

Afërdita Dreshaj është mjaft aktive në rrjete sociale, modelja që dikur kishte provuar veten edhe në muzikë ka nisur të premten me sport, shkruan lajmi.

Orët e para të mëngjesit biondina ka publikuar disa video në Instagram ku shihet duke kryer seancën e sotme stërvitore, dhe mundi i saj po jep rezultate.

A është e rrezikuar Kosova nga gripi kinez? Tregon IKSHP

Ndryshe, jeta e saj sentimentale po shkon si është më së miri, Afërdita dhe Jakub po kalojnë çastet më të mira në lidhjen e tyre bashkëshortore.

Sharing is caring!

Loading...
AlbaniaEnglishFrenchGermanItalyTurkey