Agnesa “braktisë” Kosovën, zbulon se ku ka shkuar

Ajo po vazhdon të i shijojë udhëtimet nga gjithë bota.

Modelja, Agnesa Vuthaj njihet për jetën e saj luksoze.

Agnesa shpesh herë ndan imazhe nga pushimet e saja dhe udhëtimet e ndryshme për punë në rrjete sociale.

Së fundmi modelja duket se ka zgjedhur vikendin që ta kalojë në Venecia të Italisë.

Duke lundruar në fundjavë ~ #Venecia”, ishte mbishkrimi i Agnesës.

Kujtojmë se modelja shquhet si njëra nga modelet më të mira në vend.

LAJME TJERA
AlbaniaEnglishFrenchGermanItalyTurkey