Agnesa kthehet e lodhur në shtëpi, befason me këtë pamje

Elita kalon të dielën me familje, shikoni si po duken

Modelja e mirënjohur shqiptare, Agnesa Vuthaj po vazhdon të jetë tejet e përfolur në publik.

Ajo është shumë e komentuar sidomos për paraqitjet e saj gjithmonë në top-formë, përcjell ORAinfo.

Atë e gjejmë shumë aktive me postime në rrjete sociale.

Sot, ajo ka publikuar një foto ku shihet se posa është kthyer në shtëpi dhe duket tejet e lodhur./ORAinfo/

Elita kalon të dielën me familje, shikoni si po duken

SMART PUBLISHER

AlbaniaEnglishFrenchGermanItalyTurkey