Agnesa shfaqet me fustan magjepsës, disponimi i saj në zero merr vëmendjen!

Modelja e njohur shqiptare, Agnesa Vuthaj ka befasuar me dukjen e saj në disa foto që ka postuar në Instagram.

Agnesa Vuthaj po vazhdon të jetë “in” në trendët e modës dhe kjo shihet edhe në fotot e saj të fundit, përcjell ORAinfo.

Bukuroshja kosovare ka bërë një fotosesion të ri ku shfaqet në fustan të gjatë e me shumë stil.

Në këtë fustan ajo ekspozon trupin si peshk.

Por ajo qe bie në sy është se Agnesa në këto foto shfaqet pa pikë disponimi.

Çka ndodhi me modelin qe po duket kaq e mërzitur? /ORAinfo/

LAJME TJERA
AlbaniaEnglishFrenchGermanItalyTurkey