Ahmeti zbulon sekretin: “Për një të ardhme të gjelbër”! (VIDEO)

Pas shumë pritjeve, kryetari i BDI-së, Ali Ahmeti ka zbuluar sekretin e lansuar si suprizë e madhe para disa ditëve.

Pikërisht në këtë përvjetor të 19-të, Ahmeti shpalosi moton “Për një të ardhme të gjelbër”. Ahmeti tha se subjekti i tyre angazhohet për një të ardhme të gjelbër, që do të jetë prioritet për zgjedhjet lokale 2021, që mbahen në tetor.

Ahmeti ka folur për projekte në lëminë e ambientit jetësor, energjinë, ndotjen si dhe projekte tjera. Dëgjojeni fjalimin e plotë:

Mundesia me shume...
Pamje me shume...
AlbaniaEnglishFrenchGermanItalyTurkey