Aida vishet me veshje transparente, vë gjoksin në pah!

Aida Doci është njëra ndër këngëtaret e cila përmes këngëve të saj di më së miri që të prekë ndjenjat e dëgjuesve të saj.

Ajo shpeshherë realizon këngë me tematika shumë të ndjeshme që dëgjohen dhe pëlqen shumë nga publiku, përcjell ORAinfo.

Aida është shume aktive në rrjetet sociale, ku bën postime nga me të ndryshmet.

Ajo sot ka publikuar një foto ku shfaqet e veshur ngushtë dhe provokuese.

Në këtë veshje, Aida nuk ka hezituar ta ekspozojë gjoksin e saj. /ORAinfo/

LAJME TJERA
AlbaniaEnglishFrenchGermanItalyTurkey